24 MART 2019 – İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): SMYRNA KOŞUSU KISA VADE-9 koşusu ile İZMİR’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecek olup ekranlara gelecektir. 1700 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu mücadeleye; 4 ve Yukarı 9 İngiliz safkanı katılım yapacaktır. Bu zorlu sınavda; 6 – ALAÇATI AĞASI safkanı etkili pilotu Ö.YILDIRIM ile fotoya uzanmasını beklediğim bir safkandır ve izmir altılı programında banko olarak önereceğim bir isimdir, kendi kurgumda tek olarak geçiyorum.

3. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15/DHÖW yarışı ile birlikte BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde ki yapılacak bu zorlu koşuda; 5 – DİYARBEYİ , 10 – HASPOLAT , 13 – CİHANDAR ŞAH ve 6 – AGENOR bu grup için yeterli bulduğum isimlerdir bu safkanları şablonlara ekliyerek rahat bir yarış izlemenizi öneririm.

4. KOŞU : 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın start alacağı ŞARTLI-5 yarış ise DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturup ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu koşuda; 1 – CASTAWAY , 3 – BLACKBALL , 4 – JUNGLE MAN ve 5 – STEEL CLAW safkanları bu yarışta birinciliğe uzanmasını beklediğim en yakın isimlerdir, kurgularınızda ayrım yapılmaksızın eklenmesini öneriyorum.

5. KOŞU : FEVZİ LÜTFİ KARAOSMANOĞLU KOŞUSU AÇIK G-3 yarışta; 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1700 metrelik çim pist üzerinde ki mücadelesiyle ekranlara gelecektir. 13 atın katılım yapacağı bu zorlu mücadelede; 1 – ATEŞİN KANATLARI , 2 – GRAND ZOFF , 3 – IRRSISTIBLE , 6 – PERFECT RUNNER ve 7 – POWER BY FIRE bu grup için önereceğim isimlerdir, hepsinin fotoya uzanması şansı diğerlerine göre yüksektir. kurgularınızda değerlendirmenizi öneririm.

6. KOŞU : İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki yapılacak ŞARTLI-4/DHÖW yarışı ile ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 6 Arap safkanın start alacağı bu zorlu mücadelede; Karışık gördüğüm bu koşuda hangi safkanın birinci geleceğini kestiremediğimden dolayı bu yarışı HEPSİ diyerek geçiyorum.

7. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14 koşusu ile günün son startı verilecek olup ekranlara gelecektir. bu zorlu sınavda; 2 – KEREMTOSH , 5 – FREEDOM FLIGHT , 7 – VENUS DAUGHTER , 8 – BAD GIRL , 14 – BEYŞEHİR GÜZELİ ve 9 – PARAMPARÇA ayrım yapılmaksızın şablonlara eklenmesini düşündüğüm safkanlardır. Kurgularınızda yazdığım bu safkanları değerlendirebilirsiniz.. Bol şanslar..

24 MART 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 6 – ALAÇATI AĞASI ( BANKO ) 
  2. AYAK: 5 – 6 – 10 – 13
  3. AYAK: 1 – 3 – 4 – 5
  4. AYAK: 1 – 2 – 3 – 6 – 7
  5. AYAK: HEPSİ
  6. AYAK: 2 – 5 – 7 – 8 – 14 – 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir