26 Şubat 2019 Kocaeli Altılısı

26 ŞUBAT 2019 – KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNİ

26 ŞUBAT 2019 Salı günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromunda 7 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Hepinize Bol Şanslar Dilerim.

26 Şubat 2019 SALI KOCAELİ programının 17. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. Kocaeli at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir:

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN ITIBAREN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN/Dişi mücadelesi ile İZMİT’de ALTILI GANYAN başlangıç verecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde seyir edeceğimiz zor bir koşuda; 6 – LADY LION , 7 – MISS NİLÜFER , 10 – RED TIDE , 8 – MOMENT AFTER ve 9 – RAIN FLOWER kazanmasını beklediğim isimlerdir… 

 3. KOŞU : 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-15 yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlangıç ayağı ekranlara gelir. 4 Yaşlı olan 7 Arap atının katılacağı bu koşuda; 4 – GÖZÜ AÇIK ve 2 – ŞİMŞEK KRAL ikilisi bu ayağın kapalısı olarak düşünülür… 

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE- 8 koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte, 6 safkan atının birincilik çekismesini izleyeceğimiz bu mücadelede; Aynı güçte isimlerin bir araya geldiği bu yarışta riske girmeden KAPALI(HEPSI) diyerek, bir sonraki ayağa geçmenizi öneririz… Her yarış birbirlerine üstünlük sağlayabilen isimlerin burada yine ters bir sonuca imza atabileceklerini unutmayalım. Ne olacağı belli değil bu ayakta. Hepsi diyip kapatalım.

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap atların katılacağı 1500 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3/Dişi mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. Üst sınıf SAFKAN olan 4 – NİLDA için bu grup çok kolay duruyor… Lakin ilk defa N. AKTAŞ ile piste çıkıyor, umarım bir sorun yaşamazlar. Yoksa çoğu kupon burada patlar… Nilda koptugeliyor..

 6. KOŞU : Tabela ayağını oluşturan KISA VADE-7/DHÖW koşuda; 4 Yaşlı 5 Arap atının 1700 metrelik kum pist çekişmesini izleyeceğiz Yine basit gibi gözükse de zor olan bir ayak… Riske girmeden KAPALI(HEPSI) diyerek, burayı bitirelim, çünkü bu tarz yerler hep ters biter. Benim yorumum HEPSİ

 7. KOŞU : İZMİT altılı ganyan programının son koşusu olan ve günün bir sonraki MAIDEN/Dişi yarışı oluşturan mücadelede; 3 Yaşlı 11 İngiliz atının 1500 metrelik kum pist yarışı ekranlara gelecektir. F. YÜKSEL idaresinde dördüncü kez sahaya çıkacak olan 4 – CAPTAINS BABY bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın gördüğümüz safkandır. F.YÜKSEL ile Captains baby KoptuGeliyor deriz ve Maiden e veda ederler..

Tekrardan hepinize bol şanslar

26 ŞUBAT 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Kocaeli banko altılı

  1. AYAK: 6 – 7 – 10 – 8 – 9
  2. AYAK: 4 – 2
  3. AYAK: KAPALI(HEPSI)
  4. AYAK: 4 – NİLDA (TEK)
  5. AYAK: KAPALI(HEPSI)
  6. AYAK: 4 – CAPTAINS BABY (TEK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir