28 Şubat 2019 – İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

28 Şubat 2019 – İZMİR Altılı Tahminleri 

2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İZMİR ‘ in altılı ganyan ayağının baslangıcını olusturan MAİDEN 1400 metrelik kum pist üzerinde mücadelesiyle birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. Burada 3- KIRMIZI safkanı M.ÇİÇEK jokeyi ile burada favori tutuyorum fakat maiden koşusu olduğu için hiçbir zaman banko atip geçemem bu safkanın yanına sırasıyla 2- FIGHT FIGHTER, 5- REAL KING, 6- THE LAST KNIGHT, 9- AŞANKIZ, 7- YAHYAHAN , safkanlarınızı eklemenizi öneririm şablonlara..

 3. KOŞU : 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak 5 ve yukarı araplar/handikap-15 yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. Burada; Iyi form tutturan ve form una devam ederek sprintleriyle göz kamaştıran 3- KARA ŞÖVALYE safkanını binicisi M.ÇİÇEK ile fotoya ulasacagini düşünüyorum.. not; Bu safkan bu grubun üstünde bi safkandir. Izmir programinin bankosu olarak öneriyorum.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı Ingiliz atının start alacağı koşu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek sınavda; 1 – DOMBRA ve 2 – BAY DÖKER ikilisi bu şablon için yeterli gözüküyor. Süpriz olarak düşünenler 3- AKGÜN REİS i yazabilirler buradaki şablonlarına

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı Araplar  mücadelesiyle ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir… 1600 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz yarışta 2 – AL ANDAKAR kazandığı yarış sonrası koruyarak ilerlettigi grafigi ile uygun grupta favori safkanımdır. Son yarışlarında başarı gösteren 6 – KARAMIH ve 1 – BABAUÇAN rakip olurlar.

 6. KOŞU : Tabela ayağını oluşturan MAİDEN yarışında; 3 Yaşlı İngiliz 11 İngiliz atı birincilik için sahaya çıkacaktır… 1400 metrelik kısa mesafe olan kum pistte yapılacak mücadelede; 2 – GO FOR AFTER ile 11 – URSULA ön planda gözüme çarpan isimler olarak gözüksede 1- ERENEFE , 3- KING WINNER ve 8- MISS AYVALIK safkanlarını yazıp burayıda kapatarak son ayağa geçiyorum..

 7. KOŞU : Izmir altılı programının son ayağında ise; 4 yaşlı Araplar yarışı ekranlara gelecektir. 1600 metrelik kum pistte 13 safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğimiz bu koşuda; 2-DAİMON binicisi GÖKH. GÖKÇE , 5- ALLEGRA binicisi Ç.OK ile 6- KRALİOVA jokeyi A.C.DAĞDEVİREN ile burada favorim olarak öne cıkarttigim safkanlardir. Bu üç safkan arasında geçmesini bekliyorum yarışın..

Kupon

1.AYAK: 3-2-5-6-9-7
2.AYAK: 3- KARAŞÖVALYE (BANKO)
3.AYAK: 1-2-3
4.AYAK: 2-6-1
5.AYAK: 2-11-1-3-8
6.AYAK: 2-5-6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir