6 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda yapılacak 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 2. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir…

6 MART 2019 ÇARŞAMBA (06.03.2019) İSTANBUL 19. Yarış gününde; 7 koşulu program bulunmaktadır. İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİMİZ şu şekildedir; 

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İSTANBUL ALTILI GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturan MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışıyla beraber ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı 9 Arap atı start alacaktır. 1500 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda;İşin içinden çıkamadığım için HEPSİ diyoruz… Eküri olan safkanlar vardır şablonlara eklerken dikkat etmenizi öneririm..

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW yarış ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2 – İZYAZ , 3 – EFESLİ , 7 – ASLAN SÜTÜ ve 5 – OĞLUMVOLKAN çalışmalarımızda fotoya uzanmasını beklediğim önde gelen safkanlardır.. Rakip yazılacak ise; 4 – BAWEPİR geniş şablonlarda değerlendirilebilir. 

 4. KOŞU : 4 Yaşlı 7 Arap safkanın 1300 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/DHÖ koşusuyla birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyununun startı ile ekranlara gelecektir.…Bu yılın sezonunda oldukça artan bir form yakalayan uygun pilotu Gökhan Kocakaya yarışlara adeta ismini yazdırıyor… Bugün ara sonrası yarışmış olduğu yarışında mücadeleden üçüncülükle ayrılan ve İstanbul idman pist üzerinde yapmış olduğu çalışmalarında rakiplerine oranla oldukça etkili işler ortaya koyan sevdiği mesafe ve pistte kapattığı form açığı ile beraber bugün AGF tablosunda yarış izliyenlerin güvenini tamamen kazanmasını beklediğim 6- SAKALAYDIN koşu üzerinde BANKO olarak önerdiğim safkandır..

 5. KOŞU : PROF. DR. AKIN FİNCİ KOŞUSU KISA VADE-7 mücadeleye; 4 ve Yukarı 5 İngiliz atı katılacaktır. 2100 metrelik uzun mesafede kum pist üzerinde yapılacak günün zorlu ve önemli koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1 – BAYBAŞKAN , 4 – ZAFER ATEŞİ ve 3 – VICTORY IS OURS yaptığım analiz ve çalışmalar üzeri her ne kadar önplana çıkıyor gibi gözüksede 2 – KING OF ROCK bu üçlünün en yakın takipçisi olarak yine karşımıza çıkan safkan olarak gözükmektedir..

 6. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri tabela ayağında; 8 safkanın sahaya çıkacağı ŞARTLI-5 ekranlara gelecektir.… Form durumunu beğendiğimiz ve idmanlardaki artan performansı ile sevdiği pist ve uygun mesafede piste çıkacak olan 4 – GRASHOF günün teki olarak tuttuğumu ilk safkandır..

 7. KOŞU : 2000 metrelik uzun mesafe olan kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile günün son koşusu start alacaktır… 4 ve Yukarı 14 İngiliz safkanın katılacağı bu çekişmeli sınavda; Son ayağı biraz fazla safkan yazıp biraz geniş koşu seyretmek istiyorum. Yarış üzerinde tamamen sürpriz arayacağım. Kısa işleriyle bu koşuya hazırlanan ve çok fazla startta oyalanmadığı taktirde koşuda son metrelerde rakiplerini avliyacak olan 7- THE FLAMINGO , ara sonrası koştuğu yarışlarında iyi işler ortaya koyan sevdiği mesafe ve uygun pistte 6- BLAZING GIRL , Ağır kg suna rağmen bu rakiplerini geride bırakabilecek güce ve forma sahip 2- COSMIC DANCER, ara sonrası koştuğu yarışında fotoya ulaşma başarısı gösterip bugünde koşunun önde gelen isimlerinden olacağını düşündüğüm 5- BATHSHEBA , ekürisiyle beraber şansının eşit olduğunu düşündüğüm ve pas geçilmemesi gereken 8- CERSEİ , her yorumumda kum pist üzerinde eksiksiz kuponumda şans verdiğim özellikle artan mesafelerde çok etkili bir koşu gösterebilen 10- ALTIN KAFES , İdmanlarında ki hazırlıklarını ve formunu beğendiğim koşunun sürprizine imza atabilecek ikili 12- AYSHE ve 13- CEYLİNİM  kapanış ayağında şans verdiğim isimlerdir. Bu koşuyu rahat izlemek için buraya bu kadar safkan yazdim. Süpriz bekledigim bir yarış tır.

6 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İSTANBUL BANKO ALTILI

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 2 – 3 – 7 – 5 // 4
  3. AYAK: 6 – SAKALAYDIN ( BANKO ) 
  4. AYAK: 1 – 4 – 3 – 2
  5. AYAK: 4 – GRASHOF (BANKO)
  6. AYAK: 7 – 6 – 2 – 5 – 8 – 10 – 12 – 13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir