8 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesiyle birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç koşusuyla ekranlara gelecektir. 1900 metrelik uzun mesafede kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Yükselen grafiği ve koşularla dikkatleri üzerine çekmeyi ihmal etmeyen 5 – KILIÇSOY bu defa günün bankosu olarak şablonlarda önereceğimiz isimdir. 

 2. KOŞU : 4 Yaşlı 9 Arap atının yarışacapı 1900 metrelik uzun mesafede kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1 – SURŞAHİNİ , 2 – ENERGİN ve 9 – ŞAHCAN analizlerimizde fotoya ulaşmasını beklediğim güçlü adaylar olarak gözüme çarpmaktadır. Geniş kuponlarda eklenebilecek olan safkanlar ise; 3 – ŞİMŞEKKRAL , 5 – BUĞRAHAN , 6 – CAHİT AĞA‘yı öneririm..… 

 3. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin 1800 metrelik kum pist üzerinde yapılacak HANDİKAP-15 koşusunda; 5 safkanın yarışı ekranlara gelecektir.… DÖRTLÜ GANYAN oyununun start alacağı bu yarıştada; 4 – WIN BY ME ve 1 – LARVOTTO ikilisi kazanması en muhtemel safkanlar olarak şablonlara ayrımsız bir şekilde yazılmasını öneririz. Geniş kurgularda ise 2 – OVERDOSE yazılabilir diyerek geçelim… 

 4. KOŞU : İZMİT KOŞUSU AÇIK A-3 yarışında; 3 Yaşlı 7 İngiliz atı boy gösterecektir… 1800 metrelik kum pistte start alacak olan safkanlar için günün bu önemli sınavında; 1 – ANGEL OF DEATH ve 2 – EAGLE PAW grubun önde gelen atlarıdır… Geniş kurgularda rakip ekleyecekler ise; 4 – GRAY TAIL ve 3 – EMEKYEMEZ yazmanızı öneririm..

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı 5 Arap safkanın yarışında tabela ayağına geldiğimizde ise; ŞARTLI-5/DHÖW/Dişi koşusu ekranlara gelecektir… 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Veliefendi hipodromundaki son koşularında üst üste başarılı koşular çıkaran 1- ULUKIZ sevdiği pist ve mesafede birinciliğin en yakın ismi olarak göz kırpıyor. Fakat; Bursa’da olan yarışta yaptığı sprintleri ile fotoya uzanma başarısı gösteren 3 – VARLIKLI pilotu  H.Çizik ile kazanmaya yakın bir diğer safkandır, ayırım yapılmaksızın bu iki safkanın burada kurgularınıza eklemenizi öneririm..

 6. KOŞU : İzmit altılı ganyan programının son ayağını oluşturan ŞARTLI-3/Dişi koşu, 1500 metrelik kum pistte  4 ve Yukarı 9 İngiliz atının katılımı ile gerçekleştirilecektir… 2 – KOMSHU , 4 – VELİAHT BETÜL , 1 – TİNEMİS ve 3 – PENGUEN sıralamasını kurgularınıza ekliyebilirsiniz… Süpriz olarak önerdiğim safkan ise 8 – ROWDY nin yazılmasıdır.. 

8 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Kocaeli altılı tahminleri
  1. AYAK: 5 – KILIÇSOY (BANKO)
  2. AYAK: 1 – 2 – 9 // 3 – 5 – 6
  3. AYAK: 4 – 1 // 2
  4. AYAK: 1 – 2 // 4 – 3
  5. AYAK: 1 – 3
  6. AYAK: 2 – 4 – 1 – 3 // 8

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir