13 MART 2019 – BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW mücadelesi ile birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir… İlk ayak biraz karmaşık olduğunu düşündüğümden HEPSİ diyerek taraf seçilmemesi taraftarıyız…

2. KOŞU: 4 Yaşlı 9 Arap atının katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – CANIMBABAM (7), 4 – USTURA ve 2 – SURŞAHİNİ üçlüğüsü bu grubun üstünde safkanları olup, şablonlara ayrım yapılmaksızın yazılmasını öneririz. 5 – FEYAT BABA ise geniş şablonlarda eklenebilecek diğer şanslı gördüğümüz safkandır.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin yarışacağı HANDİKAP-15 koşusu ise, 1300 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ekranlara gelecektir.. DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; Kazandığı yarış sonrası koruduğu formu ile 6 – BRAVE COLLEEN safkanı alternatif kuponlarda tek olarak yazılabilir. Fakat zorlu geçmesini tahmin ettiğim bu koşuda 3 – OXİL , 2 – EYÜPŞAH ve 4 – DOKUZAĞAÇ safkanları şablonlara eklenerek rahat bir koşu izleyeceğimizi düşünmekteyim..

4. KOŞU: GELİBOLU KOŞUSU KISA VADE-8 mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 6 İngiliz safkanın 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki fotoya uzanma koşusunda; Etkili pilotu K.TOKAÇOĞLU ile uygun gördüğüm grupta, idmanları yanı sıra yükselen form grafiği ve etkili sprintleri ile 1 – LEXINGTON FIRE günün ilk bankosu olarak önereceğim safkandır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı 9 İngiliz safkanın katılımıyla gerçekleştirilecek ŞARTLI-3/Dişi koşu, Altılı ganyan oyun unun tabela ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik ideal mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 2 – IMMORTAL LIFE , 8 – PISSCA ve 5 – WILD OF WESTPORT safkanlarını şablonlarımıza ekliyerek rahat bir koşu izliyeceğimizi düşünüyorum.

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile günün son ayağı ekranlara gelecektir. 1800 metrelik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; 9 atın zor geçmesini beklediğim mücadelesini izleyeceğiz. İçlerinde kendisini hazır hisseden 5 – POWER OF ANGELS (6 ile eküri) fotoya uzanmasını beklediğim safkandır. Rakipleri ise; 2 – HIGH LEVEL ve 4 – MISS NİLÜFER geniş kurgularda yazılabilecek diğer şanslı safkanlardır.

 

1. AYAK: HEPSİ

2. AYAK: 1 – 4 – 5

3. AYAK: 6 – 3 – 2 – 4

4. AYAK: 1 – LEXINGTON FIRE (BANKO)

5. AYAK: 2 – 8 – 5

6. AYAK: 5 – 2 – 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir