13 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın boy göstereceği HANDİKAP-14/Dişi mücadelesi ile İstanbul altılı ganyan oyununun başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; Zor geçmesini beklediğim ve riskli gördüğüm bu yarışta ilk ayaktan kuponları yırtmak istemedeğimden dolayi şablonu biraz kalabalık tutarak 4 – ALLEGRO FIDDLE , 5 – MYSTIC GREEN , 7 – SENSİZİM , 3 – DANIELAS DAUGHTER , 1 – ELAGÖZLÜM ve 6 – COOL IMAGE birlikte şablonlara yazılmasını önerdiğim safkanlar olarak ön plana çıkmaktadırlar.

3. KOŞU : 5 ve Yukarı Arap safkanın katılacağı 1500 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16/DHÖW yarış ile VELİEFENDİ Hipodromu’nda BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı start alacaktır. 3 – BALTACI (2 ile eküri) , 5 – YAĞIZAT , 1 – GÜRGÜR BABA , 6 – CABBARREİS ve 7 – KASMANBEY‘i şablonlara ayrım yapılmaksızın eklenmesini öneririz…

4. KOŞU : NAFİZ KURT KOŞUSU KISA VADE-7 yarış ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde yapılacak olan koşuda; 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanı katılacaktır. 3 – MEGALADON ve 6 – URLA KARASI gözlemlerim sonucunda fotoya uzanmasını beklediğim güçlü adayları olarak önplana çıkan safkanlardır. Rakipler ise; 2 – ROCKABYE ve 1 – UĞUR BUBAM geniş kurgularda eklenebilecek diğer safkanlardır…

5. KOŞU : 4 ve Yukarı 5 İngiliz safkanın start alacağı ŞARTLI-3 mücadele ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde seyredeceğimiz zorlu mücadelede; Hemen hemen aynı güce sahip olan atların bir araya geldiği bu grupta HEPSİ diyerek geçmenizi öneririz.

6. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-21 mücadelesi ile tabela ayağı ekranlara gelecektir. Benim önermekten usanmadığım 3 – SCIFO safkanı grup için uygun gözüküyor… Yine risk alarak sizlere önereceğim bir safkandır.

7. KOŞU : 4 Yaşlı 9 Arap safkanın 1500 metrelik orta mesafeli kum pist üzerinde ki MAIDEN/DHÖW koşusuyla günün son ayağı ile start alacaktır. Etkili pilotu G.KOCAKAYA ‘ ya sahip olan, 6 – OLRIC analizlerim ve idmanlarındaki yükselen form grafiği ile bu defa MAIDEN grubundan ayrılacağını düşünüyorum. Grubunu uygun yakalamışken fırsatı tepmiyeceğini düşünüyorum ve gün içerisinde de en başarılı galoplara sahip olması ile bir tık daha beni kendine yakınlaştırmaktadır banko olarak öneriyorum.

1. AYAK: 4 – 5 – 7 – 3 – 1 – 6
2. AYAK: 3 – 5 – 1 – 6 – 7
3. AYAK: 3 – 6 // 2 – 1
4. AYAK: HEPSİ
5. AYAK: 3 – SCIFO (BANKO)
6. AYAK: 6 – OLRIC (BANKO)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir