14 MART 2019 – İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-14/Dişi koşusuyla birlikte ŞİRİNYER Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı yarışı ile ekranlara gelecektir. 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 8 – ANITA BLAKE , 3 – BAD GIRL , 9 – MOI JIZNI ve 5 – İKSİR fotoya uzanmasını beklediğim safkanlardır.

3. KOŞU : 3 Yaşlı 13 İngiliz safkanın boy göstereceği MAIDEN koşusu ise, 1600 metrelik kum pistte yarışacaktır. BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağını oluşturan bu zorlu sınavda; 5 – DREAM SOLDIER safkanını banko olarak tutuyorum ve fotoya uzanmasını düşünüyorum. Geniş kurgularda ise; 4 – DRAGO , 9 – MOUNT MONET ve 1 – ATÇETER safkanları şablonlara ayrımsız bir şekilde eklenmesini önereceğimiz isimlerdir.

4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. 1 – YOUNG BOND ve 3 – MIZZEN OF TURKEY safkanları fotoya uzanmasını beklediğim en yakın safkanlar olarak analizlerimde önplana çıkmaktadır.

5. KOŞU : KIZLARAĞASI KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW/Dişi koşusu ise günün zorlu mücadelesi olup, 1900 metrelik uzun mesafeli kum pistte start alacaktır. 4 ve Yukarı 5 Arap safkanın start alacağı bu koşuda; 1 – MY SULTAN (3 ile eküri) ve 2 – PATRONİÇE safkanları bu grubun üstünde olan safkanlardır ve kurgularımda bu iki safkanı yazarak bu ayağı geçmek istiyorum.

6. KOŞU : İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde; 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusunu seyredeceğiz. 1300 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek zorlu mücadelede; 4 – WATCH ME koruduğu form ve idmanlardaki performansı ile burada fotoya uzanmasını bekliyorum. Fakat; Bu ayağı ben HEPSİ diyerek geçip risk azaltiyorum çünkü karmakarışık bi yarış olacağını düşünüyorum.

7. KOŞU : 1800 metrelik çim pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW koşusu ise, günün son startını alacaktır. 4 Yaşlı 18 Arap atının fotoya uzanma mücadelesinde; Genç arap safkanlarını yakalamışken bu yarışı ben patlatma tarafındayim ve bu grupta ayrım yapılmaksızın bütün safkanları kurgularıma ekleyip bu yarışı HEPSİ diyerek geçiyorum.

 

14 MART 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı kuponu

  1. AYAK: 8 – 3 – 9 – 5
  2. AYAK: 5 // 4 – 9 – 1
  3. AYAK: 1 – 3
  4. AYAK: 1 – 2
  5. AYAK: HEPSİ
  6. AYAK: HEPSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir