14 MART 2019 – ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların 1900 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi mücadelesi ile ŞANLIURFA’da günün ilk koşusu ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 3 – BENAZİR KIZ , 1 – KIMIZ ve 4 – HIZLI ZELİŞ safkanları ön planda tutularak şablonlara yazılmasını önereceğim isimlerdir. Geniş kurgularda ise; 2 – KISRAĞINTAYI , 8 – PARA SAÇAN , 9 – ATAKAN YELİ ve 7 – DORUGÜZEL‘i şablonlara ekliyebiliriz..

2. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-14/Dişi startıyla beraber, 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. BEŞLİ GANYAN oyununun ilk yarışını oluşturan bu yarışta; 2 – AYŞEGÜL küçük şablonların alternatif teki yazılabilecek grubun üstünde bir at olarak göze çarpmaktadır. Sürpriz arayanlar için 12 – BELLA CAVALLO safkanını gözden kacırmamak gerekir.

3. KOŞU : ŞANLIURFA VETERİNER HEKİMLER ODASI KOŞUSU KISA VADE-7 mücadeleye; 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanı boy gösterecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak günün zorlu koşusunda; 1 – ZANAPALI grubun üzerinde göze çarpsada ilk kez ŞANLIURFA pist üzerinde koşucak olması ve yanına buradaki yarışlarını beğendiğimiz 2 – HOVARDA‘yı da yazarak banko bir kurgu oluşturmanızı öneririz. Geniş oyunlarda ise 5 – GÜL MATRA ve 6- MİSS MATRA safkanlarınıda gözardı edilmemesi gerekir.

4. KOŞU : 4 ve Yukarı 9 İngiliz safkanın koşacağı ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağında ise, 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-5 mücadelesiyle ekranlara gelecektir. Bu pist ve mesafede , bu grup içerisinde en iyi dereceye sahip olan 3 – MAKTAYMAN hem idmanlarındaki verdiği görüntü ve etkili pilotu N.ALTIN ie günün ilk kalesi olarak şablonara gönül rahatlığı ile ekliyebileceğimiz safkandır.

5. KOŞU : 4 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN/DHÖW yarışı ise, ALTILI GANYAN OYUNUN tabela ayağını izleyeceğiz. 1900 metrelik kum pist üzerinde ki yapılacak zorlu mücadelede; 11 safkan pistte fotoya uzanma mücadelesi verecektir. 2 – KARAOĞLANBEY , 7 – NAİFBABA , 1 – KAFKASLI GİBİ ve 5 – KRALSOY yine yaptiğimiz gözlemler doğrultusunda MAIDEN’a veda etmeye en yakın safkanlar olarak karşımıza çıkmaktadır… 6 – MERTOĞLUM , 3 – KARASULU RIZA ve 11 – TESADÜFHAN geniş kurgularda gözardı edilmemesi gereken safkanlardır.

6. KOŞU : Şanlıurfa altılı ganyan oyununun son koşusuna geldiğimizde ise; 5 ve Yukarı Arap safkanların start alacağı 1300 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW koşusu ile son bulacaktır. 8 – EMİRGAN , 9 – LİZGE ve 3 – AYŞEROSE üçlüsü grupun üstünde gördüğümüz safkanları olarak şablonlara ayrım yapılmaksızın eklenmesini öneriyorum.

ŞANLIURFA BANKO ALTILI KUPONU ise;

  1. AYAK: 3 – 1 – 4 // 2 – 8 – 9 – 7
  2. AYAK: 2  // 12
  3. AYAK: 1 – 2 // 5 – 6
  4. AYAK: 3 – MAKTAYMAN (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 7 – 1 – 5 // 6 – 3 – 11
  6. AYAK: 8 – 9 – 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir