24 MART 2019 – ADANA ALTILI TAHMİNLERİ

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN/DHÖ yarışı ile ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 5 – SEVMURAT , 4 – KOÇ BURAK , 1 – ATLISOY ve 6 – SIRAÇAĞA bu koşu için yeterli olacağını düşündüğüm safkanlardır.

3. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli çim pist üzerinde ki HANDİKAP-17 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç startıyla beraber ekranlara gelecektir. Bu yarışta; 1 – ANKARALI , 3 – KIZILŞAHİN , 5 – MISTER RIGHT , 6 – SEMİH BEY ve 10 – TANCAN BEY ayrım yapılmaksızın şablonlara yazılmasını düşündüğüm safkanlardır. Bu safkanları buraya ekliyerek rahat bir koşu izlemenizi öneririm..

4. KOŞU : SEYHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU KISA VADE-8/DHT koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 8 Arap safkanın katılacağı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki bu zorlu çekişmesinde; Etkili pilotu AHMET ÇELİK e sahip olan, 1 – ATASOY analizlerim ve idmanlarındaki yükselen form grafiği grubun üstünde olan bir safkandır. Grubunu uygun yakalamışken fırsatı tepmiyeceğini düşünüyorum ve gün içerisinde de en başarılı galoplara sahip olması ile bir tık daha beni kendine yakınlaştırmaktadır banko olarak öneriyorum.

5. KOŞU : 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 yarışıyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 1 – FIRE RUNNER , 2 – VIOLIN SONATA ve 3 – FLYING LION bu grup için yeterli bulduğum isimlerdir, ayrım yapılmaksızın şablonlara ekliyerek rahat bir koşu izlenmesi tarafındayim.

6. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-4 yarışı, 1900 metrelik çim pistte yapılacaktır. 3 Yaşlı 15 İngiliz safkanın katılacağı bu zorlu mücadelede; 1 – BUMERANG , 2 – KEDİM , 5 – KARADERVİŞ ve 9 – ALLORA safkanları bu grup için uygun gördüğüm safkandır. Yaptığım çalışmalarım sonucunda bu dört safkan önplana çıkmaktadır.

7. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap safkanların 1800 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi koşusuyla birlikte günün son startı verilecek olup ekranlara gelecektir.. 15 atın katılacağı bu yarışta; 2 – TANGÖZE , 5 – GÖZ AĞRISI , 7 – ŞERİFE ABLA ve 8 – ANAKUCAĞI safkanları bu koşuda uygun olarak gelmesini beklediğim safkanlardır, zor geçmesini düşündüğüm bu zorlu mücadelede ayrım yapılmaksızın şablonlara eklenmesini öneriyorum.

 

24 MART 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 5 – 4 – 1 – 6
  2. AYAK: 1 – 3 – 5 – 6 – 10
  3. AYAK: 1 – ATASOY ( BANKO )
  4. AYAK: 1 – 2 – 3
  5. AYAK: 1 – 2 – 5 – 9 
  6. AYAK: 2 – 5 – 7 – 8

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir