25 MART 2019 – BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15/Dişi koşusuyla birlikte BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla beraber ekranlara yansıyacaktır. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki gerçekleştirilecek olan yarışta; 3 – IMMORTAL LIFE , 9 – DEEP LOVE , 7 – MASSANDRA ve 6 – BİPOLAR LADY bu grup için uygun olduğunu düşündüğüm safkanlardır, şablonlara ekliyerek rahat bir koşu ile burayı geçebiliriz.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların katılacağı 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3/DHÖW/Dişi koşusuyla beraberBEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı start alacaktır. Bu koşuda daha öncedende izlediğim ve idmanlardaki yükselen from grafiği ile etkili pilotu M.ÇİÇEK ile beraber yarışacak olmasıda beni ona bir tık daha yöneltmektedir 8 – SULTANHAN bu grupun üstünde olduğum safkandır. Şablonlarda günün bankosu olarak önerebilecegim bir isimdir. 

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 zorlu sınavında, 1300 metrelik kum pist üzerinde ki yapılacak olan koşuya 8 adet safkan katılım gösterecektir. Aynı zamanda DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşu ekranlara gelecektir.Bu yarışta; 5 – EL GAMBO , 2 – WEST GROVE , 3 – YILMAZHAN ve 4 – CASANOVA şablonlara önerebileceğim isimdir. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın katılımıyla KISA VADE-6 koşu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz bu zorlu sınavda; Karmaşık olarak gördüğüm grupta burayı HEPSİ diyerek geçmek istiyorum. 

5. KOŞU: 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanların HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile ALTILI’nın tabela ayağı için start alacaktır. 1300 metrelik kum pistte ki ekranlara gelecek olan koşuda; 6 safkan birincilik için piste çıkacaktır , bu yarışta; 2 – BABY AZRA , 1 – MISS BALKAN ve 6 – EKSİK ETEK safkanlarını bu koşu için uygun bulduğum safkandır ayrım yapılmaksızın şablonlarda yazmanızı öneririm.

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son ayağını MAIDEN/DHÖW koşusu oluşturmaktadır. 4 Yaşlı 12 Arap safkanın katılacağı 1300 metrelik kum pist üzerinde ki zorlu mücadelede; Tamamen karışık ve içinden çıkamadığım bi grup gözükmektedir bültende, 9 – SÜMERİNOĞLU , 7 – KIZILKAYA , 3 – DORUDENİZ , 5 – İSKANDİNAV ve 6 – KEVİR safkanlarını bu koşuda önplana çıkardığım isimlerdir, şablonlara ayrımsız yazılmasını öneriyorum.

25 MART 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU Bursa banko altılı

1. AYAK: 3 – 7 – 9 – 6

2. AYAK: 8 – SULTANHAN (BANKO)

3. AYAK: 5 – 2 – 3 – 4 

4. AYAK: HEPSİ

5. AYAK: 2 – 1 – 6 

6. AYAK: 9 – 7 – 3 – 5 – 6 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir