25 MART 2019 – ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ

2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarınHANDİKAP-15/Dişi yarışıyla ŞANLIURFA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla beraber ekranlara gelecektir. 1800 metrelik kum pistte ki izleyeceğimiz yarışta; 2 – TİRAN , 1 – TUBAN KAMA , 7 – KAKTEE ve 3 – BALAHATUN bu grup içi uygun gördüğüm safkanlar olup ayrımsız şablonlara yazılarak rahat bir koşu izliyebiliriz. 

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap safkanların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14/DHÖ/Dişi koşusuyla beraber BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı için start alacaktır. Ekranlara yansıyacak olan bu yarışta; Tamamen karmaşık gördüğüm bu yarışta neyin ne olacaği ciddende hiç belli değil 2 – LİZGE , 5 – HIZLI ZELİŞ , 3 – NA SABİN , 4 – BENAZİR KIZ  ,7 – ARCHİPELAGOS ve 8 – ALANGOYA sırasıyla önerebileceğim isimlerdir, tamamen karmaşık bi yarış olacağını düşünüyorum benim öne çıkardığım ve şablona yazicagim isimlerdir.

4. KOŞU : 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN oyunu start alıp ekranlara gelecektir 1900 metrelik kum pist üzerinde birinciliğin için boy göstereceği bu zorlu mücadelede; Burada önplanda olarak gördüğüm safkan 1 – KING OF ODESSA ve etkili pilotu F.YARDIMCI ile beraber olmasından dolayi beni kendine bi hayli çekmektedir, gerek galoplarıyla gerek sprintleri ile tamamen bütün ilgimi üstüne çekiyor bu nedenlerden dolayı günün ŞANLIURFA ALTILI BÜLTENİ nde banko olarak öneriyorum..

 5. KOŞU : M. REŞAT AKSOY KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startıyla beraber ekranlara gelecektir. 1800 metrelik kum pistte ki gerçekleştirilecek mücadelede; 1 – GÜVENBAKAN ve 3 – KAÇAR FEVZİ  ikilisi arasında başa baş bir mücadelede olacağını düşünüyorum, bu nedenden dolayı şablonuma ikisini ekliyerek devam ediyorum..

 6. KOŞU : 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusu ile ALTILI’nın tabela ayağı için start verilip ekranlara yansıyacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde ki  yapılacak zorlu mücadelede; 9 safkan sahada birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 4 – KARA OĞLAN , 7 – RED WIND  ve 6 – MY CEM bu grup için yeterli olacağını düşündüğüm safkanlar olup bu 3 safkan arasında zorlu bir mücadelede olacağını düşünüyorum ayrımsız şablonlarda yer verilmesi gereken isimlerdir. 

 7. KOŞU : Şanlıurfa altılı ganyan programının son ayağını oluşturan HANDİKAP-15/DHÖW yarışıyla 4 Yaşlı 16 Arap safkan 1400 metrelik kum pist üzerinde ki  gerçekleştirecekleri zorlu mücadele ekranlara gelecektir.. Bu zorlu koşuda; 2 – AVCI CUMA gerek etkili pilotu F.YARDIMCI ve kendisinin artan performansıyla beraber galoplarındaki yükseliş beni kendisine çekmektedir. Günün ikinci bankosu olarak önerecegim isimdir.

25 MART 2019 – ŞANLIURFA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Urfa banko altılı

  1. AYAK: 2 – 1 – 7 – 3
  2. AYAK: 2 – 5 – 3 – 4 – 7 – 8 
  3. AYAK: 1 – KING OF ODESSA (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 3 
  5. AYAK: 4 – 7 – 6
  6. AYAK: 2- AVCI CUMA (BANKO)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir