26 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN koşusuyla İZMİT’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde ki  gerçekleştirilecek mücadelede; 9 – LADY AŞAN , 4 – KING MAGE , 2 – DALLAS ve 7 – AUDROMEDA bu grup için yeterli olacağını düşündüğüm safkanlardır bu yarışta bu 4 safkanlar içinden birinin gelmesini bekliyorum, şablonlara ayrımsız olarak yazılmasını öneririm. 

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap safkanların 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW/Dişi mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı ile ekranlara gelecektir. Bu yarışta; 2- ZEYTİNBAĞI , 6 – HANIM SULTAN , 7 – FATİHİNGÜLÜ ve 5 – DENİZ SEFASI bu grup için yeterli olacağını düşündüğüm isimlerdir, gözardı yapmadan hepsini şablonlara ekliyebilirsiniz. 

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde  ki ŞARTLI-3 mücadelesi ise, DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç startıyla beraber ekranlara gelecektir. Bu yarışta; 1 – DUKE OF ISTANBUL etkili pilotu H.ÇİZİK ile günün bankosu olarak önerdigim isimdir, yükselen formu ve galoplarıyla beni kendisine çekmektedir, bunun için şablonlara banko olarak yazılmasını öneriyorum.

 5. KOŞU : 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki gerçekleştirilecek HANDİKAP-16 koşusu ise, ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startıyla ekranlara getirecektir. 4 ve Yukarı 7 İngiliz safkanın sahaya çıkacağı bu zorlu mücadelede; 1 – RINALDO , 7 – BIG MAN , 4 – OSMANİYE ÇOCUĞU ve 6 – UÇANOK bu grup için yeterli olacağını düşündüğüm isimlerdir, şablonlarda eksiksiz olarak yazılmasını öneriyorum.

 6. KOŞU : Tabela ayağında günün bir sonra ki MAIDEN koşusu ekranlara yansıyacaktır. 3 Yaşlı 9 İngiliz atının start alacağı 1400 metrelik kum pist üzerinde ki mücadelesinde; 6 – SEFER USTA ve 2 – FIGHT FOR HONOR ( BOSS TO POİSON ) ile ekürü şablonlara yazılarak rahat bir koşu izliyebilirsiniz.. 

7. KOŞU : Kocaeli altılı ganyan programında günün son ayağını oluşturan ŞARTLI-3/DHÖW çekişmesinde; 5 ve Yukarı 14 Arap safkanı katılım yapaaktır. 1700 metrelik kum pistte ki yapılacak zorlu mücadelede; 4 – GARANTİ etkili pilotu N.AVCİ ile fotoya uzanmasını beklediğim günün ikinci bankosu olarak önerebileceğim safkandır, yükselen form ve galoplarıyla uygun yakaladığı grupta birinciliğe uzanmasını bir şekilde başarmasını bekliyorum. 

26 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Kocaeli banko altılı

  1. AYAK: 9 – 4 – 2 – 7 
  2. AYAK: 2 – 6 – 7 – 5 
  3. AYAK: 1 – DUKE OF ISTANBUL (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 7 – 4 – 6
  5. AYAK: 6 – 2
  6. AYAK: 4 – GARANTİ (BANKO) 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir