27 MART 2019 – BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1900 metrelik kum pist üzerinde ki MAIDEN koşusu ile BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla beraber ekranlara gelecekti. 1 – ACHIMENES yarışlara katılım göstermemesinden etkilenmez ise MAIDEN’a güle güle demesini beklediğimiz ilk isimdir. Eksik koşması halinde ise; 8 – MERTALİBABA , 5 – DOKTOR CİVANIM , 2 – BAFRALI ve sahayı yadırgamaz ise 3 – BAŞOK hata affetmeyeceğini düşündüğümüz diğer şanslı safkanlar olup, geniş kurgularda değerlendirilmesi gerektiğini belirtelim. 

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki  gerçekleştirilecek HANDİKAP-16/Dişi mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayip ekranlara gelecektir. 3 – ROWDY koruduğu performansı ile  bu kez birinci gelmesini beklediğim safkandır… Eksik koşması halinde geniş kurgulara rakip arayanlar, karmaşık bi grup olduğundan dolayi HEPSİ diyerek geçmelerini bekleriz.

3. KOŞU: 3 Yaşlı 4 İngiliz atının start alacağı 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16 mücadele ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. Bu mesafede 1.28.33’lük derecesini Akın SÖZEN’le yapan 1 – BRAVE COLLEEN normal şartlarda tek olabilirdi ama şuan ki binicisi ile aynı dereceyi yakalayabilir mi bilinmiyor o yüzden güvenemiyorum… Bu yüzden 2 – ÖMER IN MY MIND yanına sigorta diye ekleyip, rahat bir yarış izliyeceğimizi düşünüyorum..

4. KOŞU: TULYAR KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖW yarışında ise; 4 ve Yukarı 4 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara yansıyacaktır. 1400 metrelik kum pistte ki gerçekleştirilecek koşuda; 4 – TOROSDAĞI ve  3 – BATMANASLANI yine bu koşunun kapalı olarak gördüğüm safkanlarıdır, ayrım yapılmaksızın şablonlara eklenmesini öneriyorum…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1800 metrelik kum pist üzerinde ki  yapılacak KISA VADE-7 koşusu ile tabela ayağının başlangıç startı verilecek olup ekranlara gelecektir. 6 atın katılacağı zor geçmesini beklediğim mücadelede; 1 – BEDWULF safkanı bu grup için yeterli seviyede uygun olarak gözlemlediğim safkandır, şablonlarda tek olarak yazılmasını öneriyorum.. Gerek idmanlardaki performansı ve yükselen formuyla uygun yakaladığı grupta fotoya uzanmasını bekliyorum.

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son yarışını oluşturan HANDİKAP-15/DHÖW mücadelesi ise, 1800 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 Yaşlı Arap safkanların sahaya çıkacağı bu zorlu sınavda; 1 – FIRTINA TOYNOK , 3 – ENERGİN (12 – SONMUHARREM ile eküri) , 8 – ÖVÜNÇCAN (9-ŞAHCAN ile eküri) , 4 – ACIDİLLİ FATİH ve 6 – GONCA safkanlarının arasında çekişmeli bir koşu olacağını düşünüyorum, bu safkanlar bu grup için yeterli olacağını düşünüyorum ve şablonlarınıza eksiksiz eklenmesini istiyorum..

 

1. AYAK: 1 – ACHIMENES // 8 – 5 – 2 – 3

2. AYAK: HEPSİ

3. AYAK: 1 – 2

4. AYAK: 4 – 3

5. AYAK: 1

6. AYAK: 1 – 3 – 8 – 4 – 6 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir