27 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-17/DHÖW koşusuyla birlikte VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecek ve ekranlara gelecektir.Bu koşuda; 2 – GÖKKALE , 3 – UMUTLU , 1 – ÖNCÜPINAR ve 8 – BALTACI (7 – MAVRA ile eküri) safkanlarını yazarak rahat bir yarış izliyebiliriz. 

 2. KOŞU : 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1500 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacak olup ekranlara gelecektir. 12 atın katılım göstereceği bu zorlu mücadelede; Tamamen karışık gördüğüm bu yarışta fazla safkan yazıp burayı geçmeyi hedefliyorum ve gözlemlerim doğrultusunda; 2 – AKDAĞ FIRTINASI , 7 – SAMÇO BEY , 8 – WILD OCEAN, 4 – KENOBİ , 3 – BAVO BRAO ve 10 – APRIL BLESSING bu grup için yeterli bulduğum safkanlardır şablonlarda ayrım yapılmaksızın eklenmesini öneriyorum..

 3. KOŞU : 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-16 mücadele ile DÖRTLÜ GANYAN start alacaktır. 4 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın katılacağı yarışta;  2 – LORD OF DARKNESS , 5 – BABAROS ve 6 – VOLTA bu grup için uygun safkanlardır, fotoya uzanmasını beklediğim 3 safkanında ayrım yapılmaksızın eklenmesini öneriyorum, rakip ariyanlar ise ; 8 – ENGEL YOK ve 7 – ALTIN KAFES i düşünebilirler. 

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 yarışı ise 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki startıyla ekranlara gelecektir… ÜÇLÜ GANYAN oyununun ilk startını oluşturan bu mücadelede,Daha önceki koşularında etkili bir performans ve görüntü veren 2 – BAYBAŞKAN etkili pilotu S.KAYA ile fotoya uzanmasını bilecektir, rakiplerinide uygun yakalamışken fırsatı elinden kaçıracağını düşünmüyorum, şablonlarda banko olarak yazılmasını öneriyorum.. 

 5. KOŞU : İSTANBUL’da tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı 8 Arap safkanın 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki KISA VADE-8/DHÖ mücadelesi ile ekranlara gelecektir…  bu zorlu mücadelede; hangi safkanın fotoya uzanmasını kestirmek cidden benim için zor anlamda, bunun için işin içinden çıkamadığımdan dolayı bu yarışı HEPSİ diyerek rahat bir koşu izlenmesi tarafındayım.

 6. KOŞU : 4 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN/DHT/Dişi mücadelesiyle günün son startı verilip ekranlara yansıyacaktır. 1500 metrelik ideal mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; 2 – BADESU ve 10 – SÜNDÜS SULTAN ikilisinden birinin fotoya uzanmasını düşünüyorum, bu grup için bu iki safkanın yeterli olacağını düşünüyorum ve kapalı olarak görüyorum, bu iki safkandan birinin fotoya uzanarak MAİDEN a veda etmesini bekliyorum, kurgularınızda eksiksiz yazmanızı öneriyorum.. 

27 MART 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: istanbul banko altılı

  1. AYAK: 2 – 3 – 1 – 8 
  2. AYAK: 2 – 7 – 8 – 4 – 3 – 10 
  3. AYAK: 2 – 5 – 6 // 8 – 7
  4. AYAK: 2 – BAYBAŞKAN (BANKO)
  5. AYAK: HEPSİ
  6. AYAK: 2 – 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir