29 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ

1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16/DHÖW mücadelesi ile İZMİT’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla başlıyacaktır. 1800 metrelik kum pistte ki gerçekleştirilecek koşuda; Yükselen grafiği ile  2 – KILIÇSOY ufak şablonlara alternatif tek olarak önereceğimiz safkandır.. Rakip eklemek istiyen altılısevenler; 3 – GENÇ TAHA , 4 – KASMANBEY, 5 – OĞLUMVOLKAN ve 6 – KARAŞÖVALYE‘yi gözardı etmemenizi öneririm.

 2. KOŞU : 4 Yaşlı Arap safkanların katılım göstereceği 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/DHÖ/Dişi mücadelesiyle birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 6 – KUSURSUZ GÜÇ ve 1 – BERENGÜL arasında kıyasıya bir mücadele olacağını düşünüyoruz. Gözardı edilmeden ayrımsız olarak ikili olarak şablonlara eklenmesi tarafındayım

 3. KOŞU : 3 Yaşlı 6 İngiliz atının katılımıyla HANDİKAP-15 yarışı ise 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; Son koşularında ki performansı ile 2 – YAKUP BABA etkili pilotu A.ASLAN ile dişine göre yakaladığı bu grupta birinciliğin uzak ara favori safkanıdır.

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı Arap safkanların KISA VADE-6/DHÖW mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde ki gerçekleştirilecek yarışta; 2 – GÜMBÜRGÜMBÜR etkili pilotu M.KAYA ile fotoya uzanmasını bilecektir, grupun üstünde olmasıyla ve yükselen form grafiğiyle birinciliğin en güçlü safkanıdır.

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımıyla 1500 metrelik kum pist üzerinde ki KISA VADE-6/Dişi mücadelesi ile tabela ayağı için start verilecektir. 5 – VELİAHT BETÜL , 2 – LITTLE BIRD ve 1 – PRINCESS DI grubun üstünde olan isimleri olup, birlikte kurgularda ayrımsız olarak eklenmesi tarafındayım…

 6. KOŞU : Kocaeli altılı ganyan programında günün son startını oluşturan MAIDEN/DHÖW mücadelede; 4 Yaşlı 11 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara yansıyacaktır. 1900 metrelik kum pistte ki yapılacak zorlu mücadelede; 8 – TUMBULYALAZ , 5 – NAMZET , 6 – PRENSENES , 9 – TÜRKMENSOY , 11 – YÖRÜK KANI ve 3 – AYDEMİRBEY bu mücadelenin kapalısı olarak değerlendirdiğim safkanlardır ayrımsız olarak şablonlara eklenmelidir.. 

29 MART 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Kocaeli banko altılı

  1. AYAK: 2 – KILIÇSOY // 3 – 4 – 5 – 6
  2. AYAK: 6 – 1
  3. AYAK: 2 – YAKUP BABA 
  4. AYAK: 2 – GÜMBÜRGÜMBÜR
  5. AYAK: 5 – 2 – 1
  6. AYAK: 8 – 5 – 6 – 9 – 11 – 3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir