3 NİSAN 2019 – BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1. YARIŞ – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 koşu ile BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla ekranlara gelecektir. 9 atın katılımıyla koşulacak olan bu zorlu mücadelede; 1 – GREAT ATTACK (3 ve 8 ile eküri) küçük kurgularda tek olarak yazılabilir. Geniş kurgu yapıcak olup rakip arayanlar ise; 2 – OVERDOSE , 9 – REFFERANCE , 4 – BABAYEGA ve 6 – ÖMER IN MY MIND  eklenebilecek diğer safkanlardır.

2. YARIŞ: 4 Yaşlı 8 Arap safkanın birincilik çekişmesi ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir, ekranlara gelecek olan 1400 metrelik kum pist üzerinde ki  yapılacak mücadelede; Bu grubun bir tık üstünde olan 3 – MEZİTHABER uyumlu pilotu O.ÖZTÜRK ile bir kez daha zafere en yakın isim olarak çıkmaktadır… Son yarışında 1 – ALTINONUR , 4 – BEHİTEFE ve  2 – ASİLBAKİ ise geniş kurgularda eklenmesi gereken diğer isimler olarak analizlerim sonucunda ortaya çıkmaktadır

3. YARIŞ: 1800 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz ŞARTLI-5/Dişi koşu ile DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç startıyla ekranlara gelecektir. 3 Yaşlı 5 İngiliz atının pistte boy gösterecek olan bu zorlu mücadelede; 2 – KIZIM AZRA , 3 – MADAM ALYA , 4 – HERO STORM ve 1 – GIALLO RAGAZZA safkanlarını kurgularınızda ayrım yapılmaksızın yazmanızı öneriyoruz.

4. YARIŞ: 4 ve Yukarı Arap safkanların KISA VADE-7/DHÖ mücadelesiyle ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki  yapılacak bu yarışta; Yükselen form ve idmanlardaki galoplarıyla bu grubun bir tık üzerinde olan 5 – SEMEND etkili pilotu M.GÜNDÜZELİ ile olan uyumuyla fotoya uzanacağını düşündüğüm safkandır.

5. YARIŞ: BURSA’da sıra tabela ayağına gelindiğinde ise; 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-17 mücadele ile 4 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın birincilik için sahaya çıkacaktır. Üst üste kazandığı yarışları ile her geçen gün üstüne koyarak koşmaya devam eden 5 – INDIAN MOST etkili pilotuyla K.TOKAÇOĞLU günün bankosu olarak kurgularımda yer alacaktır. 

6. YARIŞ: Bursa altılı ganyan bülteninde günün son koşusunu oluşturan HANDİKAP-14/DHÖW/Dişi yarışıyla 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki gerçekleştirelecek olan zorlu mücadelede, 4 Yaşlı 12 Arap safkan katılım yapacaktır. 1 – BAGÜRGÜZELİ , 3 – RIFKİYE ( 2 ile eküri) , 7 – KAİNATIM , 11 – BEDİZECE  ve 6 – İLKNAZ bu koşuda ayrımsız olarak şablonlarda yer vereceğimiz isimlerdir, Bu koşunun kapalısı olarak düşünülebilir bu safkanları bu yarışa yazarak.

 

3 NİSAN 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU bursa banko altılı

1. KOŞU: 1  // 2 – 9 – 4 – 6

2. KOŞU: 3 – MEZİTHABER // 1 – 4 – 2

3. KOŞU: 2 – 3 – 4 – 1

4. KOŞU: 5 – SEMEND

5. KOŞU: 5 – INDIAN MOST

6. KOŞU: 1 – 3 – 7 – 11 – 6

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir