12 NİSAN 2019 – KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek HANDİKAP-16 koşusu ile KOCAELİ’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startıyla beraber ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı 10 İngiliz safkanın katılım yapacağı bu mücadelede; Birinci geldiği yarış sonrasısında  9 – MISTER BOND safkanı etkili pilotu H.ÇİZİK ile yükselen form ve sevdiği pist ile alakalı olmasından dolayı şablonlara günün bankosu olarak öneriyorum.

 3. KOŞU : 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki yapılacak HANDİKAP-14/DHÖW mücadelesinde; 5 ve Yukarı 11 Arap safkanın birincilik çekişmesisini izleyeceğiz.1 – KIRKBİRLİCAN (2 ve 13 ile eküri), 3 – FEHİMAN , 7 – MİLYONER ve 9 – ÖZÇOCUK safkanları analizlerim sonucunda ön plana çıkan isimlerdir.

 4. KOŞU : 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3/Dişi mücadelesi ise DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1700 metrelik kum pistte ki izleyeceğimiz koşuda; Gruptaki bütün safkanlar hemen hemen aynı güce sahiptir bundan dolayı burayı HEPSİ diyerek geçiyorum.

 5. KOŞU : 4 Yaşlı Arap safkanların start alacağı MAIDEN/DHÖW/Dişi koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1700 metrelik kum pist üzerinde ki  gerçekleştirilecek zorlu mücadelede; Yükselen formuyla 4 – KIZILYAR (2 ile eküri) safkanı grubun üstünde olmasından dolayı banko olarak önplana çıkan isimdir. 

 6. KOŞU : KARTEPE Hipodromu’nda tabela ayağına gelindiğinde ise; 1900 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5 mücadele için start verilecektir. 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının birincilik çekişmesini izleyeceğimiz zorlu mücadelede; Eşit güçteki safkanların bir araya gelmesinden dolayı ve karışık gördüğüm mücadeleden ötürü HEPSİ diyerek geçiyorum.

 7. KOŞU : izmit altılı ganyan programında günün son startı 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte AlTILI GANYAN bülteninin son yarışı ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı Arap safkanların katılım yapacağı ŞARTLI-4/DHT yarışıında ise; 2 – DEMİRDEN  ve 4 – BAŞKAYNAK buranın kapalısı olarak düşünülebilir safkanlardır.

12 NİSAN 2019 – KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmit banko altılı

  1. AYAK: 9 
  2. AYAK: 1 – 3 – 7 – 9
  3. AYAK: HEPSİ 
  4. AYAK: 4 
  5. AYAK: HEPSİ 
  6. AYAK: 2 – 4 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir